Всеукраїнські змагання з COMBAT JU-JUTSU

Дата: 24.03.2019 13:29
Кількість переглядів: 657

Вихованець СК «Ахиллес» став Чемпіоном України з COMBAT JU-JUTSU

23-24 березня у м. Ірпінь, проходив Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юніорів та юнаків з Комбат Дзю-Дзюцу. Організатором змагань виступила Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України.

Вихованці спортивного клубу «Ахиллес» (тренериМаксим Апанасюк, Сергій Рудой) у складі збірної Харківської області (під керівництвом голови Харківської обласної філія ВГО Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України – Олександра Надєїна) гідно виступили у місті Ірпінь.

За результами боїв Олександр Захаров став Чемпіоном України (у категорії: 12-13 років, 35 кг).

Кривошапко Максим став призером турніру та посів ІІІ місце (у категорії: 12-13 років, 45 кг).

Приємною несподіванкою для спортсменів стала зустріч з першим тренером Олександром Плетенко, чемпіоном світу за версією MMA Pro. У Олександра також відбувся рейтенговий професійний бій у м. Ірпінь, у якому він здобув перемогу.