Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

УВАГА! УВАГА! Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 11.07.2019 17:12
Кількість переглядів: 667

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність.

Видобування та облаштування Островерхівського ГКР з метою розвідки і видобутку  вуглеводнів (газ природній, конденсат, супутні-гелій, етан, пропан, бутани):

Буріння розвідувальних свердловин №29, №30, буріння пошукових свердловин №35, №36, спорудження 4-х водних свердловин для водозабезпечення процесу буріння свердловин №29, №30, №35, №36, будівництво тимчасових технологічних трубопроводів від розвідувальних та пошукових свердловин №29, №30, №35, №36, обв’язка і підключення розвідувальних та пошукових свердловин №29, №30, №35, №36, до УПГ Бистрівського блоку, модернізація системи підготовки газу та збільшення ємнісного парку УПГ Бистрівського блоку, будівництво технологічного комплексу повернення супутньо-пластових вод (СПВ) у надра Островерхівського ГКР.

Кінцева мета планованої діяльності – розвідка і видобуток вуглеводнів.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб'єкт господарювання.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУТОК» код ЄДРПОУ 25635581, місце знаходження: 01034, м. Київ, вул. Пушкінська, 7, контактний номер телефону (057) 766-21-45------------------------------------------------

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.

Міністерство екології та природних ресурсів України, відділ оцінки впливу на довкілля, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-15, (044) 206-31-64, Шимкус Марина Олександрівна, m.shimkus@menr.gov.ua
(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Висновок з оцінки впливу на довкілля, у якому визначено допустимість провадження такої планованої діяльності, Міністерство екології та природних ресурсів України, відділ оцінки впливу на довкілля, Закон України «Про оцінку впливу на довкілля»  

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться:

23.07.2019 об 15:00 годині в Учбовому центрі «Планета Знань» (4 поверх, офіс 3) за адресою: 61000, Харківська обл., місто Харків, Площа конституції, 1 (Палац Праці).____________________

 (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться_____________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Міністерство екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, m.shimkus@menr.gov.ua, тел. (044) 206-31-15, (044) 206-31-64,

Шимкус Марина Олександрівна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауваженьі пропозицій.

Міністерство екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, m.shimkus@menr.gov.ua, тел. (044) 206-31-15, (044) 206-31-64,

Шимкус Марина Олександрівна

 (зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 375 аркушах.

 (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУТОК» 01034, м. Київ, вул. Пушкінська, 7, з 04.07.2019 р., контактна особа Махновець Володимир Петрович, тел.: (057) 766-21-45.

- Мереф'янська ОТГ, 62472, Харківська обл., Харківський  р-н, м. Мерефа, вул. Дніпропетровська, 213, з 04.07.2019 р., контактна особа Сітов Веніамін Іванович,  тел.: (057) 74-84-645;

- Рокитненська сільська рада, 63211, Харківська обл., Нововодолазький  р-н, с. Рокитне, вул. Центральна, 112, з 04.07.2019 р., контактна особа Сльота Олексій Васильович, тел.: (05740) 7-62-40;

- Нововодолазька районна рада, 63202, Харківська обл., смт. Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, з 04.07.2019 р., контактна особа Ротач Світлана Олександрівна, тел.: (05740) 4-33-71.

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень