Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту Мереф’янської міської ради  

Дата: 20.11.2019 13:36
Кількість переглядів: 513

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту Мереф’янської міської ради

 

Відповідно до статті 9 та статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Мереф’янська міська рада повідомляє про оприлюднення:

 

1. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати комунального майна Мереф’янської міської об’єднаної територіальної громади», та відповідний аналіз регуляторного впливу.

Стислий зміст проекту: створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду комунального майна та окремого індивідуально визначеного майна територіальної громади.

Вищевказаний проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Мереф’янської міської ради:  https://merefaotg.gov.ua/ в розділі «Публічна інформація» > підрозділ «Регуляторна політика» протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та відповідного аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: 62472, Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213 або на  електронну пошту: merefa-gor@ukr.net.

Розробником проекту рішення та відповідного аналізу регуляторного впливу є Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень