Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних актів Мереф’янської міської ради

Дата: 10.03.2020 16:03
Кількість переглядів: 630

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторних актів Мереф’янської міської ради

 Відповідно до статті 9 та статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Мереф’янська міська рада повідомляє про оприлюднення:

1. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про встановлення ставок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік, на території Мереф’янської міської ради» та відповідний аналіз регуляторного впливу;

2. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Мереф’янської міської ради» та відповідний аналіз регуляторного впливу;

3. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про встановлення ставок туристичного збору на території Мереф’янської міської ради на 2021 рік» та відповідний аналіз регуляторного впливу;

4. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Мереф’янської міської ради на 2021 рік» та відповідний аналіз регуляторного впливу;

5. «Проект рішення Мереф’янської міської ради «Про встановлення ставок збору за місця для паркування транспортних засобів на території Мереф’янської міської ради на 2021 рік» та відповідний аналіз регуляторного впливу.

Стислий зміст проектів: встановлення місцевих податків та зборів на території Мереф’янської міської ради згідно вимог Податкового Кодексу України.

Вищевказані проекти рішень та відповідні аналізи регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному сайті Мереф’янської міської ради: http:// merefaotg.gov.ua в розділі «Публічна інформація» > підрозділ «Регуляторна політика» протягом п'яти робочих днів з дня оприлюднення вказаного повідомлення.

Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються зауваження та пропозиції становить один місяць з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та відповідних аналізів регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та відповідних аналізів їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на поштову адресу: 62472, Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, буд. 213 або на  електронну пошту: merefa-gor@ukr.net.

Розробником проектів рішень та відповідних аналізів регуляторного впливу є Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради.

 Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень