Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року

Дата: 20.08.2020 10:16
Кількість переглядів: 1267

НАКАЗ

військового комісара Харківського об'єднаного районного військового комісаріату

Харківської області №64 від « 20 » серпня 2020 року, м. Харків

Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року

 1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» (зі змінами) з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
   
 2. Явці, на призовну дільницю Харківського району, для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни з 2002 року народження, яким до 31 грудня виповнюється 18 років, а також старші особи, які не досягли 27 річного віку, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
   
 3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. ХарківМосковський проспект 96А у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, відповідно до статті 15 пункту 8 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані прибути до районного військового комісаріату з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року, для проходження медичного огляду та визначення ступеню придатності до військової служби. При собі мати документи, які засвідчують особу.
   
 4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Харківського району та міста Люботин Харківської області, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
   
 5. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Постанови кабінету Міністрів № 921 від 07.12.2016 року «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.
   
 6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

 

Військовий комісар Харківського об’єднаного

районного військового комісаріату В. Змієнко

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень