A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Дата: 24.06.2021 15:13
Кількість переглядів: 407

Кабінетом міністрів України затверджено порядок надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, в тому числі надання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, далі - дотація за бджолосім’ї. (Постанова КМУ від 7 лютого 2018 р. № 107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 517)

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, та пасіки яких розташовані на території Мереф'янської територіальної громади надають до 30 вересня  2021 року (включно) до Мереф'янської міської ради такі документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки (нового зразку);

копію рішення про державну реєстрацію потужності;

копію довідки про відкриття поточного рахункe, виданої банком (суб’єкти господарювання);

копію довідки або договору про відкриття рахункe в банку (фізичні особи);

копію паспорта громадянина України (фізичні особи);

довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи - підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

За інформацією звертатись до Мереф'янської міської ради, за адресою місто Мерефа, вул. Дніпровська, 213. Відділ соціально – економічного розвитку. Тел.. 057 748 21 17.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень