A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Юні спортсмени Мереф’янської громади отримали дві медалі на Чемпіонаті України з Таїландського боксу Муей-Тай

Дата: 09.08.2021 13:34
Кількість переглядів: 426

21 - 25 липня у місті Одеса відбувся Чемпіонат України з Таїландського боксу Муей-Тай серед молоді, юніорів та юнаків!

У змаганнях взяло участь більше 500 спортсменів із усіх куточків України! Мереф'янську громаду на заході представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» спортивного клуба «Зевс»: Кирило Чернописький, Дмитро Рожков та Андрій Ковтун.

Кирило Чернописький завоював золоту медаль, одержавши 3 перемоги у віковій групі 10-11 років та ваговій категорії до 32 кг!

Дмитро Рожков завоював бронзову медаль у віковій групі 10-11 років та ваговій категорії до 38 кг. Він провів два бої і поступився лише у півфіналі досвідченому спортсмену із Дніпропетровської області (який в результаті і отримав перемогу на цьому турнірі!)

Андрій Ковтун у віковій групі 10-11 років та ваговій категорії до 30 кг, нажаль, вибув у другому поєдинку, не посівши призового місця, але проявив себе як справжній боєць!

Вітаємо спорсменів та бажаємо подальших перемог!