Благоустрій території громади - спільна справа усіх жителів!
Шановні мешканці громади!
Просимо вас дотримуватись правил благоустрою та не викидати великогабаритне сміття до контейнерів, оскільки такі дії призводять до пошкодження контейнерів та поломки сміттєвозів.
Згідно з правилами благоустрою, великогабаритні відходи мають утилізуватись окремо.
Нагадуємо, що ВКП «Служба замовника» надає послуги з вивезення сміття від домоволодіння великогабаритним восьмикубовим контейнером (стандартна тара). Вартість одноразового вивозу за діючим тарифом – 628,88 грн за 8 м3.
Для замовлення послуги звертайтеся за телефоном:
057-748-72-29.
Також для зручності обслуговування вулиць та будинків, просимо подбати про встановлення на фасадах своїх будинків табличок з номером та назвою вулиці чи провулку. Адже так, за необхідністю, кожен будинок зможуть знайти швидка медична допомога, рятувальники, працівники поліції.
Відділ благоустрою міської ради