Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

27 січня відбудеться повторний конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 30.12.2021 09:00
Кількість переглядів: 346

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради повідомляє, що 27.01.2022 року о 10 год. 00 хв. за адресою: Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213 (актовий зал) відбудеться повторний конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності по об’єкту:

 Арт-об’єкт «Я люблю Мерефу»  за адресою: 62472, Харківська область, Харківський район, м. Мерефа, вул. Дніпровська, центральна частина міста.

Мета проведення оцінки – для подальшого взяття на баланс Мерефянської міської ради;

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки – 4500 грн; 

Подібними об’єктами до об’єкта оцінки: є інші види нерухомого майна (крім єдиних (цілісних) майнових комплексів);

Дата оцінки – оцінка проводиться на дату укладання договору;

Замовник оцінки – Мереф’янська міська рада;

Платник робіт з оцінки – Мереф’янська міська рада.

Конкурсна документація подається до 20.01.2022 року (включно) в запечатаному конверті разом із супровідним листом до загального відділу Мереф’янської міської ради. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурсна документація повинна складатися з:

  • Заяви про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

  • Копій кваліфікаційних документів оцінювача, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача;

  • Інформації про претендента за встановленою формою;

  • Конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

  • Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки (завірені копії договору, акту здачі-приймання наданих послуг, висновку до звіту про вартість майна, рецензії на звіт) разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна  за встановленою формою;

  • Інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Всі копії документів повинні бути завірені належним чином.

Субєкт оціночної діяльності самостійно залучає кошторисника до виконання робіт з оцінки майна.

Вартість виконання робіт у конкурсній пропозиції наводиться з урахуванням податку на додану вартість та з урахуванням вартості послуг кошторисника, якого буде залучено субєктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки (відповідно до п. 4.8 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності), а також відповідають вимогам до учасників конкурсу, передбачених п.4.10. Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

Постійно діюча комісія з питань конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності при виконавчому комітеті Мереф’янської міської ради та її робоча група знаходяться за адресою: 62472, Харківська область, Харківський район, м.Мерефа, вул. Дніпровська, 213, конт.тел.(057) 341-55-20

Документи встановленої форми та Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності знаходяться за посиланням https://drive.google.com/file/d/1vahOKz7dUDX8I8-S1cqVhJmY0uf56b1-/view

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень