Заняття з арт-терапії для учнів театрального класу
Днями учні театрального класу стали учасниками цікавого заходу, який відбувся у приміщенні Мереф’янської міської центральної бібліотеки. Фахівці Благодійної організації «БФ «Схід – СОС» запропонували один із методів арт-терапії, застосований на мистецтві та творчості.
Учні театрального класу створювали спільний шедевр, працюючи творчими групами, у яких ліпили з пластиліну фантастичну галявину. Така колективна робота допомогла дітям розвити уяву, фантазію, втілити у реальність шалені мрії. Працюючи над казковою галявиною діти вчились багатьом речам: домовлятись між собою, розподіляти завдання та виконувати їх, говорити і дослухатись до думки чи пропозиції іншого, творити разом. І у них все вийшло!
Творчі групи створили цікаві роботи, які прикрасять полички класу і будуть нагадувати про веселий час проведений разом!
До відома! Арт-терапія – це метод психотерапії, який дозволяє з допомогою творчості пережити внутрішній конфлікт, тривогу, страх і все, що турбує. Вперше цей термін був використаний британським педагогом і митцем Адріаном Гіллом у 1938 році та отримав широке розповсюдження. Головна мета арт-терапії полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності самовираження та самопізнання. Арт-терапія проводиться з дітьми індивідуально та в груповій формі, і включає малювання, ліплення з глини, пластиліну, краплетерапію та ін.