Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

План покращення надання послуг з утримання доріг Мереф’янської ОТГ на 2018-2025

План покращення надання послуг з утримання доріг Мереф’янської ОТГ на 2018-2025

План підготовлений в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)" за фінансової підтримки USAID

План покращення послуг (SDIР) - це всеохоплюючий інструмент для управління та удосконалення послуги шляхом визначення послідовних зв’язків між громадянами та органами місцевої влади/ постачальниками послуги.

План покращення послуг враховує: результати діагностики громади (грудень 2016 – січень 2017), висновки з дослідження якості життя (березень-квітень 2017), Стратегічний план Мереф’янської ОТГ та результати напрацювань робочої групи, затвердженої рішенням сесії. Окрім того, план покращення послуг враховує пропозиції депутатів, громадських організацій, мешканців та органів самоорганізації населення Мереф’янської ОТГ.

Проєкт «Зміцнення матеріально-технічної бази відділу благоустрою через закупівлю спецтехніки та обладнання для ремонту та будівництва доріг»

Відповідно до плану Покращення надання послуг з утримання доріг Мереф’янської ОТГ на 2018-2025, одним з найпріоритетніших проєктів є «Зміцнення матеріально-технічної бази відділу благоустрою через закупівлю спецтехніки та обладнання для ремонту та будівництва доріг».

10:47:29 12.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень