08:22 02.10.2018
Новини Громади
Шановні мешканці! Мереф'янська міська рада повідомляє, що згідно отриманої телефонограми від Мереф’янського районного відділення АТ «Харківобленерго», повідомляє що 02.10.2018 з 13-00 до 17-00 у зв’язку із ремонтними роботами планується відключення електроенергії по ВЛ6кВт район Артемівка. Контактні телефони: 748-30-35; 748-31-39
Шановні мереф’яни! З метою ширшого висвітлення діяльності відділів, що входять до структури виконавчих органів Мереф’янської міської ради, ми будемо надавати звіт щодо проведеної роботи відповідними підрозділами за тиждень. Сьогодні, за період з 24.09.2018 р. по 30.09.2018 р., звітують шість відділів:
23:11 01.10.2018
Урочистий захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня Ветерана
Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.17:04 01.10.2018
Вітання до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана
Шановні Мереф’яни!13:17 01.10.2018
Зустріч щодо технічної експлуатації теплових установок і мереж
28 вересня в залі засідань Мереф’янської міської ради відбулась зустріч керівників закладів освіти та культури Мереф’янської громади з представниками Учбово-науково-виробничого центру «Охорона праці». Захід було організовано Виконавчим комітетом Мереф’янської міської ради з метою ознайомлення керівництва закладів з «Правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж».13:03 01.10.2018
Профілактична робота серед підлітків щодо здоров'язберігаючої поведінки
З початку нового навчального року благодійна організація «Харківський благодійний фонд «Парус» із новими силами та натхненням продовжив свою роботу на території Мереф’янської громади. Цього року організація провела цикл групових занять для учнів старших класів комунальних закладів «Мереф’янська загальноосвітня школа №3» та «Мереф’янська загальноосвітня школа №7».12:25 01.10.2018
Сьогодні, 29 вересня, Мереф'янський міський голова Веніамін Сітов взяв участь у X Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи» (далі – Форум). Захід відкрив Президент України Петро Порошенко.
15:24 29.09.2018
В Мереф’янськый ОТГ відбувся профорієнтаційний захід
28 вересня у приміщені кінотеатру «Спутник» відбувся профорієнтаційний захід «Побудуймо кар’єру разом», який було організовано Харківською районною філією Харківського обласного центру зайнятості за підтримки Мереф’янської міської ради.14:06 29.09.2018
Семінар на тему «Голосування за громадські проекти від А до Я»
27 вересня в актовій залі Мереф’янської міської ради відбувся семінар на тему «Голосування за громадські проекти від А до Я».09:55 28.09.2018
Засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації
25 вересня в залі засідань Мереф’янської міської ради відбулося чергове засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації (КТЕБ та НС) на якому було розглянуто 3 питання.09:48 28.09.2018