A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мереф’янська громада
Харківська область, Харківський район

Новини Громади

Дата: від до Скинути

Проведення вечірнього профілактичного рейду «Діти вулиці. Літо»

Нещодавно Службою у справах дітей та сім’ї Виконавчого комітету Мереф’янської міської ради спільно з дільничними офіцерами поліції Харківського ВП ГУНП в Харківській області, відповідно до п. 4 Плану спільного проведення профілактичних рейдів по запобіганню бездоглядності, безпритульності, злочинності серед неповнолітніх, було проведено вечірній профілактичний рейд «Діти вулиці. Літо» на території Мереф’янської міської ОТГ.

14:17 24.07.2018

До уваги!

Мереф'янська міська рада повідомляє, що згідно отриманої телефонограми від Харківського РЕМ, 24.07.2018 року заплановане відключення електроенергії по вулицям: Леонівська, Театральна Весела, Привокзальна, 5 Вересня, Перемоги, Коцюбинського, Гоголя, Дніпровська та в’їзд Дніпровський, Чернишевська, Лікарська та пров. Лікарський, Переясловська, Березова тимчасово скасовується.

08:57 24.07.2018

До уваги!

Мереф'янська міська рада повідомляє, що згідно отриманої телефонограми від Харківського РЕМ, 24.07.2018 року, з 10.00 до 12.00, у зв’язку з ремонтними роботами, планується відключення електроенергії по вулицям: Леонівська, Театральна Весела, Привокзальна, 5 Вересня, Перемоги, Коцюбинського, Гоголя, Дніпровська та в’їзд Дніпровський, Чернишевська, Лікарська та пров. Лікарський, Переясловська, Березова.

13:23 23.07.2018

Харківське приміське об’єднане управління Пенсійного фонду України надає інформацію як налаштувати послугу смс-інформування та як отримати довідку з QR-кодом від Пенсійного фонду

Активувати послугу смс-інформування можна на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Для цього за допомогою електоронного цифрового підпису увійдіть до особистого кабінету на веб-порталі. У верхньому меню виберіть розділ «Налаштування», а у ньому – вкладку «Дистанційне інформування». Поставте позначку навпроти тексту «Надаю згоду на отримання смс-повідомлень від ПФУ на номер мого мобільного телефона». У полі поруч вкажіть номер телефону, на який надсилатиметься смс-повідомлення. У полі нижче введіть ЕЦП та пароль до нього. Натисніть кнопку «Зберегти». Тепер сервіс смс-інформування від ПФУ налаштовано. За кілька хвилин Вам на телефон надійде смс-повідомлення з підтвердженням реєстрації та інформація щодо розміру вашого страхового стажу, починаючи з 2004 року. За допомогою смс-повідомлення Пенсійного фонду надаватиме інформацію про стан призначення чи перерахунок пенсії, сплату роботодавцем єдиного соціального внеску.

10:04 23.07.2018

Щотижневий звіт!

Шановні мереф’яни! З метою ширшого висвітлення діяльності відділів, що входять до структури виконавчих органів Мереф’янської міської ради, наприкінці тижня буде надаватися звіт щодо проведеної роботи відповідними підрозділами. Сьогодні, за період з 16.07.2018 р. по 20.07.2018 р., звітують чотири відділи:

15:40 20.07.2018

Комунікації між Пенсійним фондом України та отримувачами послуг

У березні цього року запрацював новий веб-ресурс Пенсійного фонду України. Інформаційна сторінка веб-порталу електронних послуг- це сучасна он лайн-платформа через яку користувачі можуть комунікувати з Фондом. Для цього на головній сторінці веб-ресурсу створено розділ „Комунікації”. Використовуючи форму електронного звернення, відвідувачі сайту можуть звернутися до установи зі своєю заявою чи пропозицією. А в підрозділі „Доступ до публічної інформації” подати відповідний електронний запит.

13:26 20.07.2018

Визначення членів сім’ї осіб зі складу домогосподарства

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329, з 1 травня 2018 р. при призначенні житлових субсидій враховуються майновий стан, зайнятість та доходи членів сімей осіб зі складу домогосподарства, які не зареєстровані у цьому домогосподарстві.

12:38 20.07.2018

Галерея енергоефективності

Сьогодні, в рамках проведення Днів сталої енергії, в приміщенні Мереф'янської міської ради стартувала інформаційна кампанія «Галерея енергоефективності».

11:36 20.07.2018

Заяви на отримання грошей за зекономлені домогосподарствами ресурси для опалення приймаються до 1 вересня

Як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами ресурси, які використовуються для опалення еквівалент вартості 150 кіловатів електроенергії або 100 кубів газу.

08:44 20.07.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень